Гумени патосници Gumex - Nissan NV 400 (2011-) 217174 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Antara (2007-) 214945 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Nissan Qashwai (2007-2013) 215174

Има на залиха

Шифра:215174

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Nissan Qashwai (2007-2013) 215174
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Nissan Qashqai (2007-2013)
Боја: црна
Фиксатори: не
Пакет: комплет 4 ком.
Тежина: 54,2 кг.

Тежина 4.17 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Nissan Qashwai (2007-2013) 215174”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanQASHQAIСите типови2007-2013
Врати се горе