Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 205) C-Klasse (2014-) 212994 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 211) E-Klasse (2002-2008) 213217 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 210) E-Klasse (1995-2001) 252489

Има на залиха

Sku:252489

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 210) E-Klasse (1995-2001) 252489
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 210) E-Klasse (1995-2001)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 7,2 кг

Weight 7.17 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 210) E-Klasse (1995-2001) 252489”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesE-KlasseW 2101995-2001
Back to Top