Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 210) E-Klasse (1995-2001) 252489 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 212) E-Klasse (2009-) 216244 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 211) E-Klasse (2002-2008) 213217

Има на залиха

Шифра:213217

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 211) E-Klasse (2002-2008) 213217

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Mercedes (W 211) E-Klasse (2002-2008)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 7,1 кг

Тежина 7.07 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 211) E-Klasse (2002-2008) 213217”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesE-KlasseW 2112002-2008
Врати се горе