Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 204) C-Klasse (2007-2014) 212994 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 210) E-Klasse (1995-2001) 252489 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 205) C-Klasse (2014-) 212994

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 205) C-Klasse (2014-) 212994
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W204) C-Klasse (2007-2014)
Mercedes (X204) GLK-Klasse (2009-2015)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.75 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 205) C-Klasse (2014-) 212994”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesC-KlasseW 2052014-
Врати се горе