Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Iveco Daily (2000-2008), (2009-) 211993 ЦЕНА: 2,130 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Cee'd (2012-) 217748 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Cee’d (2007-2011) 214984

Нема на залиха

ЦЕНА: 1,390 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Kia Cee’d (2007-2011) 214984
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai i30 Limousine (2007-2011)
Kia Cee´d (2007-2011)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.32 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Kia Cee’d (2007-2011) 214984”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaCEE´DСите типови2007-2011
Врати се горе