Попуст
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Spark (2010-) 216614 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Cee'd (2007-2011) 214984 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Iveco Daily (2000-2008), (2009-) 211993

1 Достапни

Шифра:211993

ЦЕНА: 1,800 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Iveco Daily (2000-2008), (2009-) 211993
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Iveco Daily (2000-2008), (2009-2014) – 2 ds
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.97 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Iveco Daily (2000-2008), (2009-) 211993”
TypeWidthProfileSizeSpeed
IvecoDAILYСите типови2000-2008
IvecoDAILYСите типови2009-
Врати се горе