Попуст
Гумени патосници Gumex - Kia Cee'd (2007-2011) 214984 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Rio (2011-) 217298 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Cee’d (2012-) 217748

1 Достапни

Шифра:217748

ЦЕНА: 1,323 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Cee’d (2012-) 217748

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Тежина 5.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Kia Cee’d (2012-) 217748”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaCEE´DСите типови2012-
Врати се горе