Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B6/7) (2000-2005) 212341 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348

Има на залиха

Шифра:212348

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5 кг

Тежина 4.96 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B72005-2007
Врати се горе