Попуст
Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B6/7) (2000-2005) ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348

Достапен

Шифра:212348

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.96 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B72005-2007
Врати се горе