Бришач Falcon - Aero Vision 1 55 cm. 60055 ЦЕНА: 100 ден
Бришач графитен Falcon 45 cm. 1 пар. 37045 ЦЕНА: 80 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 61 cm. 60061

Достапен

Шифра:60061

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 61 cm. 60061

Тежина 0.218 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 61 cm. 60061”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе