Бришач Falcon - Aero Vision 1 53 cm. 60053 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 61 cm. 60061 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 55 cm. 60055

Достапен

Шифра:60055

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 55 cm. 60055

Тежина 0.206 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 55 cm. 60055”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе