Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери 7313 ЦЕНА: 285 ден
Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери 7315 ЦЕНА: 285 ден

Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери 7314

Има на залиха

Шифра:007314

ЦЕНА: 285 ден

Brisac Air Praxis 35 cm. so 10+ adapteri 7314

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.175 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери 7314”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе