Бришач Aero Praxis 43 cm. 30043 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 48 cm. 30048 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 45 cm. 30045

Достапен

Шифра:30045

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 45 cm. 30045

Тежина 0.16 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 45 cm. 30045”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе