Бришач Falcon - Aero Vision 1 61 cm. 60061 ЦЕНА: 100 ден
Бришач графитен Falcon 48 cm. 1 пар. 37048 ЦЕНА: 80 ден

Бришач графитен Falcon 45 cm. 1 пар. 37045

Достапен

Шифра:37045

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac grafiten Falcon 45 cm. 1 par.  37045

Тежина 0.148 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач графитен Falcon 45 cm. 1 пар. 37045”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе