Заден бришач 28 см. Praxis 7511 ЦЕНА: 250 ден
Заден Бришач 33 см. Praxis 7513 ЦЕНА: 250 ден

Заден бришач 30 см. Praxis 7512

Достапен

Шифра:007512

ЦЕНА: 250 ден

Спореди

Zaden brisac 30 cm. Praxis 7512

Тежина 0.18 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заден бришач 30 см. Praxis 7512”
TypeWidthProfileSizeSpeed
NissanQASHQAI2014-2019
Врати се горе