Бришач Aero Praxis 71 cm. 30071 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери 7317 ЦЕНА: 319 ден

Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери 7316

Има на залиха

Sku:7316

ЦЕНА: 319 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 41 cm. so 10+ adapteri 7316

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Weight 0.18 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери 7316”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA1Сите типови2010
AudiA1Сите типови2012>2014
KiaSPORTAGEСите типови2005-2010
MazdaCx-5
OpelCORSA
RenaultFLUENCE
RenaultLAGUNA
RenaultTWINGO
VWSHARAN
Back to Top