Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери 7316 ЦЕНА: 319 ден
Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери 7318 ЦЕНА: 319 ден

Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери 7317

Има на залиха

Шифра:7317

ЦЕНА: 319 ден

Brisac Air Praxis 43 cm. so 10+ adapteri 7317

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.18 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери 7317”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MitsubishiLANCER
Peugeot207
Врати се горе