Бришач Aero Praxis 65 cm. 30065 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери 7316 ЦЕНА: 319 ден

Бришач Aero Praxis 71 cm. 30071

Достапен

Шифра:30071

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 71 cm. 30071

Тежина 0.22 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 71 cm. 30071”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе