3D Типски патосник за багажник – VW TIGUAN (2007-2016) - 290210 ЦЕНА: 1,714 ден
3D Типски патосник за багажник – Škoda Superb III (2015-) Limousine / Combi - 290071 ЦЕНА: 1,714 ден

3D Типски патосник за багажник – VW POLO 2008-2016 – 290107

Само 1 останати на залиха

Шифра:290107

ЦЕНА: 1,714 ден

Само 1 останати на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – VW POLO 2008-2016 – 290107

✅ Висок квалитет, без мирис

✅ Голема издржливост

✅ Дизајнирани по тип на возило

Тежина 1.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе