Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник – VW POLO 2008-2016 - 290107 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник – Seat Leon hatchback (2012-2019), (2020-) i-ehibrid - 290200 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Škoda Superb III (2015-) Limousine / Combi – 290071

Не е достапен

Шифра:290071

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Škoda Superb III (2015-) Limousine / Combi – 290071

✅ Висок квалитет, без мирис
✅ Голема издржливост
✅ Дизајнирани по тип на возило

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе