Workstuff Четка за детајлинг 30мм - 380394 ЦЕНА: 290 ден
Workstuff Четка за детајлинг 24мм - 380424 ЦЕНА: 350 ден

Workstuff Четка за детајлинг 16мм – 380417

Достапен

Шифра:380417

ЦЕНА: 260 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 16mm – 380417
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.70 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе