Workstuff Четка за детајлинг 24мм - 380387 ЦЕНА: 319 ден
Workstuff Четка за детајлинг 16мм - 380417 ЦЕНА: 359 ден

Workstuff Четка за детајлинг 30мм – 380394

Достапен

Шифра:380394

ЦЕНА: 439 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 30mm – 380394
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе