Workstuff Четка за детајлинг 16мм - 380417 ЦЕНА: 260 ден
Workstuff Четка за детајлинг 30мм - 380431 ЦЕНА: 400 ден

Workstuff Четка за детајлинг 24мм – 380424

Достапен

Шифра:380424

ЦЕНА: 350 ден

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 24mm – 380424
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.200 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе