WD-40 Спреј 100ml. 44201 ЦЕНА: 149 ден
WD-40 Спреј 400ml. 44204 ЦЕНА: 299 ден

WD-40 Спреј 200ml. 44302

Достапен

Шифра:44302

ЦЕНА: 199 ден

wd40: 200ml
Спореди

WD-40 Sprej 200ml. 44302

  •  Чисти
  • Дислоцира вода
  • Продира
  • Подмачкува
  • Штити
Тежина 0.240 kg
wd40

200ml

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “WD-40 Спреј 200ml. 44302”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе