Пренослив полнач 2000 мАх BUSY - 50708 ЦЕНА: 399 ден
WD-40 Спреј 200ml. 44302 ЦЕНА: 239 ден

WD-40 Спреј 100ml. 44201

Има на залиха

Sku:44201

ЦЕНА: 179 ден

wd40: 100ml
Спореди

WD-40 Sprej 100 ml. 44201

    •  Чисти
    • Дислоцира вода
    • Продира
    • Подмачкува
    • Штити

Weight 0.150 kg
wd40

100ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WD-40 Спреј 100ml. 44201”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top