Нема на залиха
Течност за стакло летно Glazer 5Л. 074359 ЦЕНА: 120 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 30 - 92030 ЦЕНА: 1,200 ден

Течност за стакла Sonax – Red energy 5л. 266555

Не е достапен

Шифра:266500

ЦЕНА: 300 ден

Нема на залиха

Спореди

Tecnost za stakla Sonax – Red Energy 5l. 266500

Течност за стакла подготвена за дополнување во резервоарите за течности за ветробранско стакло и фарови, наменета за летниот период. Брзо ги отстранува инсектите, маслото, прашината, силиконот и другите проблематични наслаги од ветробранското стакло или од фаровите. Не индуцира одблесок кај фаровите со ефект за елиминирање на одблесокот направени од поликарбонати. Идеален за високо квалитетните хенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Со свеж мирис. Без фосфати.

Тежина 5.30 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Течност за стакла Sonax – Red energy 5л. 266555”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе