WD-40 Спреј 200ml. 44302 ЦЕНА: 199 ден
WD-40 Smart Спреј 420ml. 44736 ЦЕНА: 399 ден

WD-40 Спреј 400ml. 44204

Достапен

Шифра:44204

ЦЕНА: 299 ден

wd40: 400ml
Спореди

WD-40 Sprej 400ml. 44204

  •  Чисти
  • Дислоцира вода
  • Продира
  • Подмачкува
  • Штити
Тежина 0.450 kg
wd40

400ml

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “WD-40 Спреј 400ml. 44204”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе