WD-40 Спреј 200ml. 44302 ЦЕНА: 275 ден
WD-40 Smart Спреј 420ml. 44736 ЦЕНА: 549 ден

WD-40 Спреј 400ml. 44204

Има на залиха

Шифра:44204

ЦЕНА: 398 ден

wd40: 400ml

WD-40 Sprej 400ml. 44204

  •  Чисти
  • Дислоцира вода
  • Продира
  • Подмачкува
  • Штити

Тежина 0.45 кг
wd40

400ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WD-40 Спреј 400ml. 44204”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе