Кокпит спреј Блек спреј - 19113 ЦЕНА: 219 ден
Тестер за акумулатор и алтернатор - 1721 ЦЕНА: 330 ден

Кокпит спреј Блек спреј – 19009

Достапен

Шифра:19009

ЦЕНА: 219 ден

Спореди

Kokpit sprej Vanilla sprej – 19009

Чистач на кокпит. Ги чисти и одржува сите пластични делови внатре во автомобилот. Антистатик – ја намалува можноста од повторна прашина. Остава чисти површини сјајна, давајќи им пријатен мирис, го забавува процесот на стареење на пластика.
За разлика од конвенционалните производи, не содржи растворувачи, што обезбедува совршен мирис и целосна безбедност за корисникот.

Тежина 0.680 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кокпит спреј Блек спреј – 19009”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе