Спреј за одржување на ланци - Sonax 476100 ЦЕНА: 270 ден
Запечатувач на ладилници и заштитувач - Sonax 442141 ЦЕНА: 239 ден

Чистач на мотор – Sonax 543200

Достапен

Шифра:543200

ЦЕНА: 480 ден

Спореди

Cistac na motor – Sonax 543200

Брзо и темелно ги чисти сите типови на мсло во моторниот простор на возилата, машините и склопните места и алати. Производот има извонредна моќ на навлегување, што му овозможува негово пенетрирање до дури најнедостапните точки. Без фосфати. Без растворувачи. Нето: 500 мл.

Тежина 0.633 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на мотор – Sonax 543200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе