Адитив потхранувач на масло - Sonax 516100 ЦЕНА: 384 ден
Чистач на дизел системи - Sonax 518100 ЦЕНА: 353 ден

Адитив за намалување на чад – Sonax 517100

Има на залиха

Шифра:517100

ЦЕНА: 406 ден

Aditiv za namaluvanje na cad – Sonax 517100

Ги оневозможува прекумерните емисии на чадот од издувниот систем кои резултираат од согорувањето во моторот. Вискозната формула ги запечатува протекувањата помеѓу нагризаните делови во моторот, ја подобрува компресијата, го намалува звукот на моторот и го заштитува од оштетувања. Нето: 250 мл.

Тежина 0.27 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адитив за намалување на чад – Sonax 517100”
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе