Спортска торбичка за рака 4,7" флу/сив - 51012 ЦЕНА: 289 ден
Sonax Xtreme Rich Foam концентрат - 248300 ЦЕНА: 620 ден

Спортска торбичка за рака 5,5″ флу/сив – 51013

Има на залиха

Sku:51013

ЦЕНА: 289 ден

arm band: 5,5"
Спореди

Sportska torbicka za raka 5,5″ flu/siv – 51013

Вашиот мобилен телефон повеќе нема да ви пречи во вежбањето благодарение на ARMBAND футролата за трчање. Оваа футрола се нанесува околу рака по што го прикачувате мобилниот телефон и без разлика на тоа каков спорт или вежби практикувате, Вашиот телефон ќе биде безбеден и ќе ги извршува функциите непречено.

Карактеристики:

– Изработен е од тенок и еластичен материјал (неопрен)

– Лесно се прилагодува на формата на Вашата рака

– Водоотпорен

– Овозможува кожата да дише

Weight 0.012 kg
arm band

5,5"

TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top