Држач за телефон штипка BUSY - 50657 ЦЕНА: 169 ден
Спортска торбичка за рака 5,5" флу/сив - 51013 ЦЕНА: 289 ден

Спортска торбичка за рака 4,7″ флу/сив – 51012

Има на залиха

Шифра:51012

ЦЕНА: 289 ден

arm band: 4,7"

Sportska torbicka za raka 4,7″ flu/siv – 51012

Вашиот мобилен телефон повеќе нема да ви пречи во вежбањето благодарение на ARMBAND футролата за трчање. Оваа футрола се нанесува околу рака по што го прикачувате мобилниот телефон и без разлика на тоа каков спорт или вежби практикувате, Вашиот телефон ќе биде безбеден и ќе ги извршува функциите непречено.

Карактеристики:

– Изработен е од тенок и еластичен материјал (неопрен)

– Лесно се прилагодува на формата на Вашата рака

– Водоотпорен

– Овозможува кожата да дише

Тежина 0.012 кг
arm band

4,7"

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе