Нема на залиха
Сет за внатрешност (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100648 ЦЕНА: 999 ден
Целосен сет (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100651 ЦЕНА: 3,699 ден

Сет за заштита (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт.Бр: 100650

Не е достапен

Шифра:100650

ЦЕНА: 999 ден

Нема на залиха

Спореди

Set za zastita
207 100 – SONAX Полир и восок Xtreme 2 – 250мл.
Производ со средно абразивен ефект против фини гребнатини и магла. Заедно со новата Hybrid NetProtection технологија, оптималната рамнотежа на екстремно фини полирачки гранули дава нова боја на бои, длабочина на бои и заштита. Хибридната NetProtection технологија ги комбинира специјалните неоргански и органски компоненти со траен, водоотпорен слој. Површината плени со нежна мазност, брилијантен висок сјај и одличен ефект.
222 100 – SONAX Полимерна заштита и сјај – 210мл.
Безвосочен високо-сјаен заштитувач за сите нови и безмалку нови бои, како и за пред-полирани површини. Производот ја покрива бојата со екстремно стабилен, сјаен и заштитен слој (Хибридна заштита) кој овозможува долготрајна заштита, интензивно регенерирање на бојата и безпрекорен ефект на бегање на водата од површината. Го намалува таложењето на нечистотии и прашина, и овозможува автоматско враќање на сјајот со секое наредно перење на возилото. Доволен за 3-4 нанесувања кои се неверојатно брзи и лесни, без потреба од претходен третман или време за сушење. Нето: 210 мл.
417 300 – SONAX Сунѓер за нанесување
Специјален сунѓер со засилена бела страна и жолта страна со екстра фини пори. Извонредно сестран за надворешно нанесување на полири, восоци и производи за нега на пластика.
4203 – Praxis Микрофибер крпа 1ком.

Тежина 1.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе