Нема на залиха
Сет за заштита (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт.Бр: 100650 ЦЕНА: 1,370 ден
Микрофибер крпа Praxis - 4203 ЦЕНА: 129 ден

Целосен сет (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100651

Нема на залиха

Шифра:100651

ЦЕНА: 5,074 ден

Нема на залиха

Celosen set
207 100 – SONAX Полир и восок Xtreme 2 -250мл.
417 300 – SONAX Сунѓер за нанесување
4203 – Praxis Микрофибер крпа 1ком. Praxis
321 200 – SONAX Чистач на тапацир -500мл.
205 141 – SONAX Заштита за пластика – 300мл.
417 200 – SONAX Апликатор за нега на пластика
4202 – Praxis Микрофибер крпа за внатрешност 2 ком.
230 200 – SONAX Чистач за бандажи Xtreme – 500мл.
235 300 – SONAX Спреј за сјај на гуми Xtreme – 400мл.
4210 – Praxis Четка за бандажи
214 200 – SONAX Xtreme Активен шампон 2 во 1 – 500мл.
428 000 – SONAX Мултисунѓер
287 400 – SONAX Брилијантен детаљер Xtreme – 750мл.
4201 – Praxis Микрофибер крпи 2 ком. црвена
233 400 – SONAX Отстранувач на инсекти – 750мл.

Тежина 5.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе