MA Virage Сет копресор и лепак за гуми - 94030 ЦЕНА: 4,800 ден
SONAX Микрофибер четка за бандажи - 417941 ЦЕНА: 998 ден

MA Лепак за гуми (резерва) – 94029

Има на залиха

Шифра:94029

ЦЕНА: 1,700 ден

MA Lepak za gumi (rezerva) – 94029
Смеса за лепење на гуми, количина 450 ml,
Се карактеризира како безбеден за возила со сензори за гуми.
Се користи за автомобилски и лесни камионски гуми, вклучува воздушно црево

Тежина 0.500 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе