Попуст
Sonax Торнадор 416941 ЦЕНА: 18,000 ден
Правозмукалка за во автомобил 12V 35W 74082 ЦЕНА: 440 ден

Фрижидер за во автомобил 24лит. 72795

3 Достапни

Шифра:72795

ЦЕНА: 3,599 ден

3 Достапни

Спореди

Frizider za vo avtomobil 24lit. 72795

• Обем: 24 л.
• AC220V-240V DC12V 50Hz
• Моќност: 48 вати
• Топло ладно; ON / OFF прекинувач
• Црвена/Зелена LED диода покажуваат топлење или ладење
• Капацитет на ладење: 15 °C-18 °C на собна температура.
• Капацитет на греење: 50 °C ± 5 °C
• Вградено 220-240VAC / 12VDC напојување за внатрешна и надворешна употреба.
• Модерен изглед, добри перформанси

Тежина 8.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Фрижидер за во автомобил 24лит. 72795”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе