MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. - ЈАБОЛКО - 19574 ЦЕНА: 160 ден
МА Средство за клима уред ВАНИЛА 150мл. - 19599 ЦЕНА: 160 ден

MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. – ВАНИЛА – 19573

Достапен

Шифра:19573

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

MA Mleko za kokpit sjaj 300 ml. – Vanilla – 19573

Млеко со сјаен ефект кое има многу предности.  Штити од УВ зраци, создава заштитен слој, го минимизира таложењето на прашина. Ја враќа длабочината на бојата на пластиката што е изгубена со текот на времето.

Тежина 0.300 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе