MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. - БЛЕК - 19615 ЦЕНА: 199 ден
MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. - ВАНИЛА - 19573 ЦЕНА: 199 ден

MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. – ЈАБОЛКО – 19574

Има на залиха

Sku:19574

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

MA Mleko za kokpit sjaj 300 ml. – Jabolko – 19574

Млеко со сјаен ефект кое има многу предности.  Штити од УВ зраци, создава заштитен слој, го минимизира таложењето на прашина. Ја враќа длабочината на бојата на пластиката што е изгубена со текот на времето.

Weight 0.300 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top