MENABO Кровни носачи SHERMAN silver 120.5 - 44959 ЦЕНА: 5,829 ден
Гумени патосници Gumex DACIA Dokker (2013-) Logan (2012-) – 218404 ЦЕНА: 1,657 ден

MENABO Кровни носачи SHERMAN black 120.5 – 44228

Има на залиха

Шифра:44228

ЦЕНА: 5,829 ден

Комплетно однапред склопен комплет алуминиумски носачи и шепи, обезбеден со практичен и брз систем за прицврстување за автомобили со подигнати шини, опремен со систем за заштита од кражба. Достапни се две должини.

Максимална носивост: 90 kg.

Материјал за стегачи: гума отпорна на гребење

Материјал на профилот: алуминиум со горниот отвор за завртки „T“ и гумена лента против свиркање

Должини: SHERMAN 119 cm. – SHERMAN XL 129cm.

Брза, лесна инсталација со алатки вклучени во комплетот.

Брави против кражба: Вклучени

Боја: црна

Сертификација: TÜV и CITY CRASH

Гаранција: Ограничена доживотна гаранција

Тежина 3.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе