PRAXIS Сет за репарација на дупнати гуми - 8 ком. - 1722 ЦЕНА: 149 ден
MENABO Кровни носачи LEOPARD - 48870 ЦЕНА: 8,300 ден

MENABO Кровни носачи LINCE – 48890

Има на залиха

Шифра:48890

ЦЕНА: 9,000 ден

MENABO Кровни носачи LINCE – 48890
Најаеродинамичните и најтивките носачи за на покрив благодарение на широкиот и рамен профил. Изработен од алуминиум, лесен и елегантен материјал, најдоброто решение за автомобили со рамни шини. Достапен во две должини.

Максимална носивост во kg: 90 kg

Материјал за стегачи: Абразивна гума

Материјал на профилот: Алуминиум

Додаток за системот Antiheft: вклучен

Сертификација: TÜV и CITY CRASH

Гаранција во години: 2 години

Тежина 4.40 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе