Нема на залиха
GUMEX Типски гумени патосници – VW Multivan (2019-) - 222185 ЦЕНА: 1,440 ден
Falcon Спреј во боја (златна) - 450 мл. - 97016 ЦЕНА: 160 ден

Гумени патосници Гумекс – Kia Stonic /Rio – 221335

Не е достапен

Шифра:221335

ЦЕНА: 1,440 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Stonic/Rio – 221335

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.96 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе