GUMEX Типски гумени патосници – T5 (2003-2010) - 213630 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс – Kia Stonic /Rio - 221335 ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEX Типски гумени патосници – VW Multivan (2019-) – 222185

Само 1 останати на залиха

Шифра:222185

ЦЕНА: 1,800 ден

Само 1 останати на залиха

GUMEX Tipski gumeni patosnici – VW Multivan (2019-) – 222185

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за:

VW T6.1 (2019-) Transporter, Multivan, Caravelle

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 2 парчиња

Тежина: 3,7 кг

Тежина 4.54 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе