Гумени патосници Gumex - AUDI A3 12-19, 20-, SEAT LEON 12-19, VW GOLF VII 12-19, GOLF VIII 20- 217876 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - VW Golf Plus (2004-2009) 212805 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – VW Jetta (2011-) 216984

Има на залиха

Шифра:216984

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Jetta (2011-) 216984
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Jetta (2011-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Jetta (2011-) 216984”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWJETTAСите типови2011-
Врати се горе