Гумени патосници Gumex - VW Jetta (2011-) 216984 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - VW Passat (1997-2004) 211129 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf Plus (2004-2009) 212805

Има на залиха

Шифра:212805

ЦЕНА: 1,486 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf Plus (2004-2009) 212805

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

VW Golf Plus (2004-2008) , (2008-2014)

Црна боја

Фиксација: да – тркалезна дупка

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.9 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Golf Plus (2004-2009) 212805”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFPLUS2004-2009
Врати се горе