Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Jetta (2011-) 216984 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - VW Passat (1997-2004) 211129 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf Plus (2004-2009) 212805

Достапен

Шифра:212805

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf Plus (2004-2009) 212805

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.90 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Golf Plus (2004-2009) 212805”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFPLUS2004-2009
Врати се горе