Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - VW Jetta (2011-) 216984 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf VII (2012-) 217876

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf VII (2012-) 217876

Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.12 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Golf VII (2012-) 217876”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFVII2012-
Врати се горе