Гумени патосници Gumex - VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - VW Jetta (2011-) 216984 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – AUDI A3 12-19, 20-, SEAT LEON 12-19, VW GOLF VII 12-19, GOLF VIII 20- 217876

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf VII (2012-) 217876

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi A3 (2012-2019)

Audi A3 (2020-) verze Benzín / Diesel

Seat Leon (2012-2019)

VW Golf VII (2012-2019)

VW Golf VIII (2020-) verze Benzín / Diesel

Црна боја

Фиксација: да – оригинал

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.12 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – AUDI A3 12-19, 20-, SEAT LEON 12-19, VW GOLF VII 12-19, GOLF VIII 20- 217876”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFVII2012-
Врати се горе