Гумени патосници Gumex - Opel Astra J (2009-) 299284 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vectra B (1995-2001) 252731

Само 1 останати на залиха

Шифра:252731

ЦЕНА: 1,800 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vectra B (1995-2001) 252731

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Opel Vectra B (1995-2001) 252731”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelVECTRAB1995-2001
Врати се горе