Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 164) M-Klasse (2005-2011), (W166) ML (2011-) 214755 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes (W 163) M-Klasse (2001-2006) - UNI 211607 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339

Има на залиха

Шифра:211339

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,9 кг

Тежина 6.99 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 168) A-Klasse (2000-2005) 211339”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesA-KlasseW 1682000-2005
Врати се горе