Попуст
Гумени патосници Gumex Audi Q3 (2019-) - 222604 ЦЕНА: 1,440 ден
GUMEX Типски гумени патосници - Peugeot 308 14- - 219574 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex Dacia Lodgy, Logan, Sandero (2012-) – 218409

Достапен

Шифра:218404

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex Dacia Lodgy, Logan, Sandero (2012-) – 218409
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе