Гумени патосници Gumex – VW Golf VIII Variant Benz/Diesel (2020-) – 222186 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex Dacia Lodgy, Logan, Sandero (2012-) - 218409 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex Audi Q3 (2019-) – 222604

Има на залиха

Шифра:222604

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex Audi Q3 (2019-) – 222604
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi Q3 (2019-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.90 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе