F Car Care Чистач на мотор - 650 мл. - 97029 ЦЕНА: 149 ден
F Car Care Дизел адитив 354 мл. - 97030 ЦЕНА: 149 ден

F Car Care Млеко за кокпит 295 мл. – 97031

Има на залиха

Шифра:97031

ЦЕНА: 129 ден

3 во 1 заштита создадена од полиемрна силиконска формула која продира низ површината, дава сјај и штити винил, гума и пластика.
Ги заштитува површините од избледување и пукање и ги одбива УВ зраците.
Препорачливо е нанесување на два слоја за подобар ефект.

Тежина 0.350 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе