УСБ 1 Полнач Q.C 3.0A Busy 50704 ЦЕНА: 540 ден
Двоен УСБ Полнач 2.4A Busy 50702 ЦЕНА: 298 ден

Двоен УСБ Полнач 3.4A Busy 50703

Достапен

Шифра:50703

ЦЕНА: 380 ден

Спореди

Dvoen USB Polnac 3.4A Busy 50703

  • Output1:DC5V-1A
  • Output2: DC5V-2.4A
  • Total: 3.4A
  • Input:12.0-24.0V
  • Case material: Aluminium Alloy
  • Dimension: 62-24-24mm
  • Net Wight: 38.7g
Тежина 0.050 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Двоен УСБ Полнач 3.4A Busy 50703”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе